ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

 

Статистична інформація, розміщена на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Рівненській області (www.gusrv.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних – "За даними Головного управління статистики у Рівненській області".

Неопубліковану статистичну інформацію можна замовити на платній основі, надання якої органами державної статистики здійснюється на підставі статті 39 Закону України "Про офіційну статистику" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 8 листопада 2000 року № 1659 із змінами (Постанова Кабінету Міністрів України " Про внесення змін у додаток до Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 03.08.2011 №820).

З метою забезпечення потреб користувачів у статистичній продукції високої якості пропонуємо наступні види послуг:

 

Інформаційно-аналітичні послуги:

 

· Згідно Технологічної програми роботи Головного управління статистики випуск тематичних збірників та бюлетенів, економічних доповідей з різних галузей статистики, які відображені у Каталозі статистичних публікацій на 2024 рік. Для замовлення наших видань Вам необхідно надіслати лист-замовлення;

· підготовка статистичних оглядів і довідок за запитами. Для замовлення тематичної інформації Вам необхідно надіслати лист-замовлення статистичної інформації;

· проведення спеціально організованих обстежень, які включають збирання, оброблення та аналіз інформації (на замовлення).

 

Тел. для довідок: 26 56 37

 

 

Консультаційно-методичні послуги:

 

· надання консультацій з питань складання статистичної та фінансової звітності;

· надання роз’яснень порядку застосування методологій статистичного обліку галузевими управліннями та відділами.

 

Тел. для довідок: 26 56 37

 

Ознайомитись та придбати статистичні видання можна у бібліотеці статистичних видань Головного управління статистики у Рівненській області.