Інформація про звернення громадян,

що надійшли до Головного управління статистики у Рівненській області

у IІ кварталі 2010 року

 

Керуючись Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008р. № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, наказом Держкомстату України від 28.05.2004 р. № 347 „Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у центральному апараті Держкомстату України”, Головне управління статистики у Рівненській області повідомляє наступне.

За IІ квартал 2010 року до органів державної статистики області надійшло 32 звернення громадян. До Головного управління – 28, з них, 10 – звернення з питань соціального захисту, 7 – питання отримання інформації з ЄДРПОУ, 6 – інформаційні запити з різних галузей економіки, 5 – питання отримання інформації про індекс інфляції.

 

Звернення громадян, що надійшли до Головного управління статистики

у Рівненській області у ІІ кварталі 2010 року

 

(у відсотках)

 

1 

звернення з питань соціального захисту

2 

питання отримання інформації з ЄДРПОУ

3 

інформаційні запити з різних галузей економіки

4 

питання отримання інформації про індекс інфляції

 

Усі питання, що були порушені у зверненнях громадян, які надходили протягом звітного кварталу вчасно розглянуті та вирішені згідно чинного законодавства.

У Головному управлінні постійно діє “пряма лінія” по якій громадяни можуть отримати консультації з питань, що їх цікавлять.