Звіт

про виконання Технологічної програми роботи

Головного управління статистики у Рівненській області

на 2019 рік

 

Відповідно до Регламенту Головного управління статистики, затвердженого наказом Головного управління статистики від 19.05.2017 №68, та плану роботи колегії Головного управління статистики на І півріччя 2020 року проведено моніторинг виконання Технологічної програми роботи Головного управління статистики у Рівненській області на 2019 рік (далі – Технологічна програма).

Усі роботи передбачені Технологічною програмою виконані у визначені терміни та належної якості. Зауважень щодо якості виконаних робіт не було.

 

Частина І «Державні статистичні спостереження»

 

Частина І Технологічної програми відображала проведення 69 державних статистичних спостережень, 42 комплексні статистичні продукти. При виконанні частини І Технологічної програми запізнень, помилок у статистичних роботах не було. Повторних передач та перенесення термінів надання інформації на державний рівень не зафіксовано.

Загальна кількість опрацьованих статистичних, фінансових звітів та форм адміністративної звітності, наданих респондентами в паперовому та електронному вигляді, у 2019 році становить 222,7 тис., у тому числі 95,9 тис. первинних звітів за формами ДСС, 14,3 тис. – за формами фінансової звітності. Встановлення партнерських взаємовідносин з респондентами є пріоритетним напрямом діяльності органів державної статистики.  

Органами державної статистики області у 2019 році проведено 26 інструктивних нарад з респондентами, з них 13 – з питань запровадження нових/унесення змін до чинних державних статистичних спостережень. Надіслано на їх адресу 1,3 тис. листів, з яких 0,6 тис. повідомлень (нагадувань, відповідей) про участь у державних статистичних спостереженнях, 0,3 тис. листів з питань запровадження нових/внесення змін до чинних державних статистичних спостережень.

З працівниками відокремлених підрозділів проведено 6 нарад з питань запровадження нових/внесення змін до чинних державних статистичних спостережень.

На виконання Технологічної програми щодо охоплення електронною звітністю органами державної статистики проводилася відповідна робота і як наслідок, частка звітів, поданих у Головне управління статистики в електронному вигляді у 2019 році склала 70,3%(без урахування фінансової звітності).

 

Частина ІІ «Інші види статистичної діяльності»

 

Частина ІІ Технологічної програми включала інші види статистичної діяльності (за процесами статистичного виробництва).

З метою забезпечення потреб користувачів статистичної інформації Головним управлінням статистики у 2019 році підготовлено 50 економічних доповідей, 11 статистичних збірників, 219 бюлетенів, 28 буклетів, 573 експрес-випуски, із яких 168 розміщено на вебсайті Головного управління статистики.

З метою презентації видань у 2019 році з користувачами статистичної інформації проведено 11 семінарів, надано 696 відповідей на запити, з них 60,2% – на запити державних органів.

З метою визначення ступеня задоволення користувачів інформаційними послугами,  що надаються органами державної статистики, у 2019 році було організовано та проведено 1 анкетне опитування користувачів статистичної інформації. Крім того, у 6 опитуваннях, проведення яких організовував Держстат, Головне управління статистики взяло участь. У результаті опитувань отримано 130 анкет.

У 2019 році  проведено 1 анкетне опитування респондентів.

Органи державної статистики здійснювали заходи щодо висвітлення результатів своєї діяльності у засобах масової інформації. У 2019 році було оприлюднено 29 повідомлень «Соціально-економічне становище області (району, міста)».

Крім того, на вебсайтах райдержадміністрацій, районних рад та виконавчих комітетів рад міст обласного значення у 2019 році було розміщено 741 інформаційне повідомлення з окремих питань соціально-економічного розвитку області, району (міста). 

Протягом 2019 року прозвучало 187 виступів працівників органів державної статистики на радіо та 6 – на телебаченні.

Статистична інформація, що характеризує соціально-економічний розвиток регіону, щомісячно розміщувалася на офіційному вебсайті Головного управління статистики відповідно до термінів, вказаних у Технологічній програмі.

У 2019 році у 4 відокремлених підрозділах ГУС було проведено комплексні експертні оцінки їх діяльності.

Таким чином усі заходи, передбачені частинами І, ІІ Технологічної програми на 2019 рік, були виконані в повному обсязі з дотриманням термінів та на належному якісному рівні.